Koostöö õppeasutustega

Õppeasutusel, mis on juriidiline isik, on eraisikuga võrreldes mitmeid eeliseid ja see seisneb selles, et juriidilisel isikul on võimalus tellida raamatuid ExLibrise veebipoe kaudu, teha tellimuses täpsustusi ja muudatusi enne teatud aega ja tasuda arve tellitud toodete kättesaamisel.

Juba üle 20 aasta oleme teinud koostööd selliste õppeasutustega nagu lasteaiad, alg- ja keskkoolid, gümnaasiumid, kutsekoolid, kõrgkoolid, instituudid ja ülikoolid, erakoolituskeskused, keeltekoolid ja -kursused.
Oleme alati valmis koostööks uute õppeasutustega. Me ei keeldu koostööst nendega, kes kunagi meiega koostööst loobusid, kuid olles veendunud Dialoogi/ExLibrise eelistes, otsustasid meie juurde tagasi pöörduda.
Meie kogemus näitab, et kõige populaarsemad on inglise ja saksa keele õpikute tellimused. Pakume tooteid maailma tuntuimatelt inglise keele õpikute kirjastajatelt nagu Oxford UP, Pearson, Cambridge UP. Saksa keele õpikuid esindavad kaks peamist Saksa kirjastust Hueber Verlag ja KLett Verlag. Lisaks inglise ja saksa keele õpikutele saate meilt osta raamatuid selliste keelte õppimiseks nagu eesti, läti, prantsuse, vene, soome, itaalia jt.
Meie tooted erinevad hinna poolest oluliselt teiste müüjate pakkumistest, kuna me ei ole edasimüüjad, vaid teeme koostööd otse kirjastustega ning mõne kirjastuse jaoks oleme nende ainsad ametlikud esindajad Eestis.
Millal peaks õppeasutus tellima õpikud, et need jõuaksid kooli enne õpilaste saabumist?

Kui kool saab haridus- ja teadusministeeriumilt riigi rahastuse, siis need koolid teevad tellimuse pea aasta enne uue õppeaasta algust: oktoobris-novembris järgmise aasta kevadeks või augustiks. Tellimusi laekub ka veebruaris-aprillis pärast valla eelarvete kinnitamist.

Viimased tellimused uueks õppeaastaks jõuavad meile maikuus ja juuni alguses ning jaanipäeva eel saadame tellimusi väliskirjastustele teadmisega, et augustis jõuavad raamatud Eestisse ja augusti lõpus koolid saavad tellitud tooted.
Me ei saa garanteerida suvevaheajal, peale jaanipäeva, tellitud õpikute kättesaamist õppeaasta alguseks septembrikuise töötulva tõttu.
Ootame Sinu tellimust uueks õppeaastaks kuni 20. juunini!

Kuidas tellida õpikuid ja kuidas maksta? Kõigepealt tuleks kliendiks registreeruda, märkida õppeasutuse nimi, registreerimisnumber, aadress, telefoninumber, e-post ning märkida kõik raamatute tellija andmed. Järgmiseks tuleks raamatuid tellides valida, kas vormistate tellimuse või soovite arvet ostu kohta, peate määrama maksja, sisestades süsteemi kõik registreerimiseks vajalikud andmed. Kui esitate tellimuse sügisel või talvel, siis on Teil võimalus kuni 20. juunini tellimust korrigeerida, vähendades või suurendades tellitud raamatute arvu ja lisada tellimusele maksja andmed.
Raamatute jõudmisel meie ladudesse teavitame sellest Klienti ja vormistame tasumiseks arved.

Õppeasutused saavad ise valida, millal arve tasuda, kuid see ei tohi olla pikem kui 30 päeva Teie määratud tarnekuupäevast.

Kui teil on kaks maksjat, siis peaksite tegema 2 eraldi korraldust erinevatele maksjatele: üks näiteks linnavalitsuse haridusosakonnale ja teine kooliõpilastele. Teist tellimust täiendatakse eraldi nimekirjaga: õpilase nimi, maksja nimi ja andmed – e-post ja telefon, mille alusel koostame maksjale arve. Pärast õpilaste arvete tasumist toimetatakse kooli, tellimuse täitja nimele, määratud kuupäevaks raamatud koos maksjate nimekirjaga.
Kui õppeasutusel ei olnud aega, et tellitavate õpikute arvu muuta, peab ta meile koheselt kirjutama nende arvu vähendamise ja lisaraamatute tagastamise kohta. Tagastada on võimalik allkirjastamata, avamata koodidega raamatud, mis sobivad edasimüügiks.

Vanade õpikute asendamine uutega ei ole lihtne ülesanne. Näitame teile hea meelega oma sortimenti ning raamatutega saate tutvuda meie Dialoogi kontorites Narvas ja Tartus.

  1. Turu 9, 51004 Tartu
  2. Kreenholmi 3, 20304 Narva

Kui Te aga meie juurde tulla ei saa, siis andke teada ja saadame Teile 2 nädalaks vajaliku taseme parimad õpikud läbivaatamiseks. Kirjutage ja aitame Teid: raamatud@dialoog.ee